Regeneracja desek oldtimera i youngtimera

REGENERACJA DESEK DO AUT ZABYTKOWYCH
NAPRAWA KOKPITÓW
OFERUJEMY PROFESJONALNĄ, KOMPLEKSOWĄ NAPRAWĘ DESKI ROZDZIELCZEJ – KOKPITU: – SAMOCHODÓW ZABYTKOWYCH WSZYSTKICH MODELI, – PO WYSTRZELENIU PODUSZKI POWIETRZNEJ (AIR BAG).
Naprawiamy deski do aut wszystkich marek. Zarówno po wystrzale poduszki powietrznej, jak i prowadzimy renowację desek do samochodów zabytkowych. Ponadto naprawiamy i malujemy trudno dostępne elementy wnętrza auta: plastiki, ramki, elementy drzwi, kierownice, poduszki kierownicy, zaślepki airbag.

Deski regenerujemy poprzez skajowanie. Deski pokryte materiałem nie odbiegają od oryginału. Wykorzystujemy najnowsze techniki do nanoszenia skaj oraz używamy najlepsze sprawdzone przez lata materiały, dobieramy kolory. Aplikujemy najlepsze kleje, które są stosowane w fabrykach grupy Volkswagen przy produkcji kokpitów samochodowych, dzięki czemu tapicerka nie odkleja się pod wpływem temperatury. W naszej ofercie mamy całą gamę materiałów tapicerskich używanych w większości kokpitów. Naprawiane przez Nas deski wyglądają jak oryginalne.

RENOWACJA DESEK ZABYTKOWYCH
Specjalizujemy się w profesjonalnej, kompleksowej naprawie desek kokpitów i plastikowych elementów wnętrz samochodów zabytkowych. Nasza usługa skierowana jest do właścicieli aut zabytkowych wszystkich marek (europejskie, azjatyckie, amerykańskie). Dysponujemy bogatą ofertą materiałów z epoki, dzięki czemu regenerowane przez nas konsole wyglądają identycznie jak oryginał. Technika naprawy i materiały (kolory i struktura) są dobierane indywidualnie do każdego projektu, po wcześniejszej konsultacji z klientem. Oferujemy szeroki wachlarz usług i dopasowujemy się do indywidualnych potrzeb klienta. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w tym zakresie jesteśmy w stanie zregenerować nawet bardzo zniszczoną konsolę i przywrócić jej stan fabryczny.

Co raz więcej firm i pasjonatów w Polsce specjalizuję się w przywracaniu nowego życia Oldtimerom i Youngtimerom, ale nie sposób jest się na wszystkim znać, dlatego wychodząc naprzeciw naszym klientom wprowadziliśmy usługę renowacji kokpitów zabytkowych! Współpracujemy już z kilkoma profesjonalnymi warsztatami, które są zadowolone z naszych prac. Zapraszamy kolejnych pasjonatów marek do zawarcia współpracy.